hírek

Ünnepvárás együtt

„Szálljatok le, szálljatok le karácsonyi angyalok..”😇

A Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 3. osztályos diákjai ma csodás pásztorjátékkal leptek meg bennünket karácsonyi ünnepségünkön. Jó megélni az Adventi időszak meghitt, bensőséges pillanatait óvodánkban, közösségünkben.🙏🌲 Már mindannyian nagyon várjuk a Kisjézus érkezését!✨️

TOVÁBBI HÍREK

https://www.veszpremiersekseg.hu/hirek/ranolder-dijjal-ismertek-el-somogyi-eszter-ovodapedagogus-munkassagat/

bővebben

GYERMEKNAP ÓVODÁNKBAN

A gyermeknap minden évben az egyik legjobban várt délelőtt óvodánkban. Ilyenkor minden róluk szól: s egyben a játékról, a nevetésről, a közös élményekről és a vidámságról. Már kora reggel feldíszített udvar fogadott bennünket, és persze zene, napsütés , meg sok-sok...

bővebben