hírek

Tájékoztatás szülők felé a 2023/24. nevelési évet érintő személyi változásokról

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy 2023 augusztusától több személyi változás is történik intézményünkben.

Nyugdíjas kollégák helyére 2 fiatal óvodapedagógus kolléga került felvételre, valamint örömmel köszöntünk 1 új – óvodai dajka, s – karbantartó dolgozót is. Kérem, hogy fogadják Őket Önök is nagy szeretettel!

A személyi változás 3 gyermekcsoportot érint (dőlt betűvel jelölve), eszerint a 2023/24. nevelési évtől:

Napsugár csoport

Óvodapedagógusok: Kovácsné Hajdu Kinga, Ujhelyi Mária

Óvodai dajka: Nagy Árpádné Márta

Katica csoport

Óvodapedagógusok: Kissné Halmay Zsuzsanna, Maár-Gáli Alexandra

Óvodai dajka: Vaticsné Szente Krisztina

Csillag csoport

Óvodapedagógusok: Marton Tímea, Páterné Kocsis Hilda

Óvodai dajka: Tóth Katalin

A Bárányka és Margaréta csoportot jelenleg nem érinti személyi változás.

Bárányka csoport

Óvodapedagógusok: Gyöngyösi Ildikó, Zentai Gyöngyi

Óvodai dajka: Czupponné Tóth Nikoletta

Margaréta csoport

Óvodapedagógusok: Kreschka Ágnes, Szabóné Bakonyi Andrea

Óvodai dajka: Nyögéri Éva

Új karbantartó kolléga: Fejes Gyula

A nyár folyamán épülünk-szépülünk. Elkészült az emelet tereinek tisztasági festése, valamint folyamatban van a sószoba kialakítása a logopédiai szobában. Az udvar karbantartása, rendbetétele folyamatos, az épület teljeskörű takarításával, fertőtlenítésével a héten elkészülünk. Előreláthatólag szeptember hónap végére csúszik a Napsugár csoport külső lépcsőkorlátjának cseréje, amit már nagyon várunk.

Hamarosan, azaz augusztus 7-én hétfőn, összevont csoportban nyit a nyári ügyelet, 2023 szeptemberétől pedig nagy szeretettel várjuk régi és új óvodásainkat egyaránt a következő nevelési évben.

A nyár hátralévő részére, minden családnak tartalmas, szép napokat, jó pihenést kívánok!

Veszprém, 2023. 08. 03.

                                                                            Somogyi Eszter

                                                                            Intézményvezető

TOVÁBBI HÍREK

Miért fontosak a hagyományok?

Miért fontosak a hagyományok?Mert biztonságot adnak és értékeket teremtenek.Miért fontos, hogy nyomot hagyjunk magunk után, hogy örökül hagyjunk valamit azoknak, akik utánunk jönnek?Mert így érezzük, hogy fontosak vagyunk, egy közösség részei.Ennek tükrében készítik...

bővebben

Te Deum

A 2025/26-os nevelési év végén hálaadó szentmisén köszöntük meg az elmúlt hónapok ajándékait, közös élményeit, örömeit és a gyermekek fejlődését. Hálásak vagyunk a gyermekek mosolyáért, a családok bizalmáért, munkatársaink szeretetteljes szolgálatáért, és mindazért,...

bővebben