hírek

Szent Margitot ünnepeltük

Óvodánk, alapítása- azaz 1994 – óta viseli Szent Margit nevét, Aki példakép előttünk.😇✝️

Gyermekeink hallanak életéről, jóságáról. Veszprémiként nagyon szerencsések vagyunk, hiszen városunkban, a Szent Katalin domonkos apácakolostorban töltötte gyermekéveit. A kolostor falai, romjai ma is hirdetik, hogy egykor Margit imái szálltak innen a Jóisten felé. Minden évben méltóképpen emlékezünk meg kedves, névadó szentünkről. Ilyenkor ünneplőbe öltözünk, s az óvónénik által készített installációk körül ünneplünk. Nagycsoportosainkkal idén is ellátogattunk az Árpád-házi Szent Margit templomba, ahol Szent Margitot imádsággal, énekkel köszöntöttük az ereklyénél. Emellett felnőtt közösségünkkel örömmel vettünk részt a 3 napos lelki gyakorlaton.

„Szent Margit és minden szentek, Isten előtt örvendeznek, imádkoznak buzgón értünk, hogy mi is a Mennybe érjünk…” 💙

TOVÁBBI HÍREK

https://www.veszpremiersekseg.hu/hirek/ranolder-dijjal-ismertek-el-somogyi-eszter-ovodapedagogus-munkassagat/

bővebben

GYERMEKNAP ÓVODÁNKBAN

A gyermeknap minden évben az egyik legjobban várt délelőtt óvodánkban. Ilyenkor minden róluk szól: s egyben a játékról, a nevetésről, a közös élményekről és a vidámságról. Már kora reggel feldíszített udvar fogadott bennünket, és persze zene, napsütés , meg sok-sok...

bővebben