hírek

Regina Mundi templom búcsúján vettünk részt

Az elmúlt hétvégén a Regina Mundi templom búcsúján vettünk részt családjainkkal.😇A szentmisét dr. Csernai Balázs Atya, óvodánk lelki igazgatója celebrálta. ✝️ A templomi ünnepet műsor és agapé követte a szabadban. Gyermekeink büszkén, s ügyesen szerepeltek vallásos dalokkal, imádságokkal. Ismételten köszönjük, hogy az óvónénik kézműves foglalkozással is megörvendeztették a gyermekeket. Szép ünnep volt! 🙂💙🙏

TOVÁBBI HÍREK

https://www.veszpremiersekseg.hu/hirek/ranolder-dijjal-ismertek-el-somogyi-eszter-ovodapedagogus-munkassagat/

bővebben

GYERMEKNAP ÓVODÁNKBAN

A gyermeknap minden évben az egyik legjobban várt délelőtt óvodánkban. Ilyenkor minden róluk szól: s egyben a játékról, a nevetésről, a közös élményekről és a vidámságról. Már kora reggel feldíszített udvar fogadott bennünket, és persze zene, napsütés , meg sok-sok...

bővebben