hírek

Látogatás a Szent Margit templomban

Szent Margit ünnepéhez közeledve már hagyomány, hogy az óvoda nagycsoportosai az Árpád-házi Szent Margit templomba látogatnak.⛪

Két nagycsoportunkat Zoltán atya várta, aki a gyermekek kérdéseire készségesen válaszolt. Mesélt nekünk a templom történetéről, imádkoztunk, énekeltünk és Szent Margit ereklyéjét is megtekinthettük. Hálásan köszönjük a lehetőséget! 🙏🏻

TOVÁBBI HÍREK

https://www.veszpremiersekseg.hu/hirek/ranolder-dijjal-ismertek-el-somogyi-eszter-ovodapedagogus-munkassagat/

bővebben

GYERMEKNAP ÓVODÁNKBAN

A gyermeknap minden évben az egyik legjobban várt délelőtt óvodánkban. Ilyenkor minden róluk szól: s egyben a játékról, a nevetésről, a közös élményekről és a vidámságról. Már kora reggel feldíszített udvar fogadott bennünket, és persze zene, napsütés , meg sok-sok...

bővebben