hírek

KERESZTÚTRA HÍVJUK CSALÁDJAINKAT

2025. április 4-én pénteken du. 16.00-kor, KERESZTÚTRA indulunk családjainkkal az óvoda udvaráról lelki igazgatónk, dr. Csernai Balázs atya vezetésével. Nagy öröm, hogy közösségünkkel imádsággal, énekkel járhatjuk végig a már ismert útvonalat.

Gyülekező óvodánk udvarán 15.45-kor.

Innen együtt indulunk a Dózsa György út-Iskola utca szakaszon egészen a Komakút térig, (SZTK) majd onnan a zebrán átsétálva 16 órakor indulunk tovább a szemben lévő Szent Miklós – szegre. Közben a Szent Miklós plébániatemplom romjaihoz vezető, új járdán fogunk meg-megállni, az állomások szövegét felolvasni, énekelni, imádkozni.

Ezen a napon óvodánk 15.45-kor bezár, kérünk minden szülőt, hogy gyermekéért legkésőbb eddig az időpontig érkezzen meg!

A keresztúton minden gyermek saját szülőjével vesz részt. A program előreláthatólag 17 óra körül zárul.

Rossz idő esetén az esemény, a Regina Mundi templomban lesz megtartva.

Szeretettel várunk minden Családot a nagyböjti programunkra!

TOVÁBBI HÍREK

Miért fontosak a hagyományok?

Miért fontosak a hagyományok?Mert biztonságot adnak és értékeket teremtenek.Miért fontos, hogy nyomot hagyjunk magunk után, hogy örökül hagyjunk valamit azoknak, akik utánunk jönnek?Mert így érezzük, hogy fontosak vagyunk, egy közösség részei.Ennek tükrében készítik...

bővebben

Te Deum

A 2025/26-os nevelési év végén hálaadó szentmisén köszöntük meg az elmúlt hónapok ajándékait, közös élményeit, örömeit és a gyermekek fejlődését. Hálásak vagyunk a gyermekek mosolyáért, a családok bizalmáért, munkatársaink szeretetteljes szolgálatáért, és mindazért,...

bővebben