Remek összefoglalót kaptunk a VeszprémTV-től az elmúlt hétvégi ‘Gyermeket a magasba’! programról, amely nagyon jól átadja a rendezvény hangulatát.
Köszönjük, hogy ennyian itt voltatok! 🙂
Remek összefoglalót kaptunk a VeszprémTV-től az elmúlt hétvégi ‘Gyermeket a magasba’! programról, amely nagyon jól átadja a rendezvény hangulatát.
Köszönjük, hogy ennyian itt voltatok! 🙂
A héten nagycsoportosainkkal a világűrbe utaztunk! Végigjártuk a bolygókat és még a Nemzetközi Űrállomáson is landoltunk. Megpróbáltuk megszámlálni a csillagokat és összebarátkoztunk a Mars bolygón kutató robottal. Alaposan elfáradva, de sok új ismerettel gyarapodva...