hírek

Elbúcsúztattuk a nyarat…:)

Micsoda délelőttünk volt óvodánk udvarán! 🌻 🙂

Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek, reméljük, jól éreztétek magatokat! 🥰Nagy öröm, hogy volt óvodásaink is visszatértek!

Hálásan köszönjük a finomságokat, a kedves szavakat, a segítséget!🙏

Szeptember 2-án hétfőn, minden kisgyermeket várunk sok szeretettel már a saját csoportjában!🐑🐞⭐️🌸☀️

https://www.facebook.com/100075940697668/videos/3915896188690587

TOVÁBBI HÍREK

https://www.veszpremiersekseg.hu/hirek/ranolder-dijjal-ismertek-el-somogyi-eszter-ovodapedagogus-munkassagat/

bővebben

GYERMEKNAP ÓVODÁNKBAN

A gyermeknap minden évben az egyik legjobban várt délelőtt óvodánkban. Ilyenkor minden róluk szól: s egyben a játékról, a nevetésről, a közös élményekről és a vidámságról. Már kora reggel feldíszített udvar fogadott bennünket, és persze zene, napsütés , meg sok-sok...

bővebben