Óvodánk idén is részt vett a Karitasz által szervezett Angyalbatyu akcióban, melynek keretében 75 csomag gyűlt össze.![]()
Hálásak vagyunk, hogy ismét is ilyen sok családunk érezte fontosnak, hogy mosolyt csaljunk egy-egy rászoruló kisgyermek arcára!![]()

https://www.veszpremiersekseg.hu/hirek/ranolder-dijjal-ismertek-el-somogyi-eszter-ovodapedagogus-munkassagat/
A gyermeknap minden évben az egyik legjobban várt délelőtt óvodánkban. Ilyenkor minden róluk szól: s egyben a játékról, a nevetésről, a közös élményekről és a vidámságról. Már kora reggel feldíszített udvar fogadott bennünket, és persze zene, napsütés , meg sok-sok...